Acum: 1

Astazi: 90

Trafic pe site

Vizitatori pe www.shoop.ro

Compara cu:
    Dată Vizitatori unici
    27.02.2020, Thursday 90
    +8,43%
    26.02.2020, Wednesday 90
    -5,26%
    25.02.2020, Tuesday 102
    +37,84%
    24.02.2020, Monday 87
    -4,40%
    23.02.2020, Sunday 61
    +15,09%
    22.02.2020, Saturday 76
    +38,18%
    21.02.2020, Friday 62
    0,00%
    20.02.2020, Thursday 83
    -7,78%
    19.02.2020, Wednesday 95
    +20,25%
    18.02.2020, Tuesday 74
    -30,19%
    17.02.2020, Monday 91
    -20,18%
    16.02.2020, Sunday 53
    -13,11%
    15.02.2020, Saturday 55
    -20,29%
    14.02.2020, Friday 62
    -27,91%
    13.02.2020, Thursday 90
    -9,09%
    12.02.2020, Wednesday 79
    -20,20%
    11.02.2020, Tuesday 106
    +11,58%
    10.02.2020, Monday 114
    +1,79%
    09.02.2020, Sunday 61
    +15,09%
    08.02.2020, Saturday 69
    +2,99%
    07.02.2020, Friday 86
    +6,17%
    06.02.2020, Thursday 99
    -8,33%

    Statistici calculate la interval de 10 minute (până la 2020-02-27 23:10:00)

    Acest site foloseste Cookie-uri.
    Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.