Acum: 0

Astazi: 1

Trafic pe site

Vizitatori pe www.saturn-alba.ro

Compara cu:
    Dată Vizitatori unici
    01.04.2020, Wednesday 11
    +120,00%
    31.03.2020, Tuesday 7
    -50,00%
    30.03.2020, Monday 10
    -23,08%
    29.03.2020, Sunday 2
    -60,00%
    28.03.2020, Saturday 4
    +300,00%
    27.03.2020, Friday 8
    +14,29%
    26.03.2020, Thursday 18
    +80,00%
    25.03.2020, Wednesday 5
    -28,57%
    24.03.2020, Tuesday 14
    0,00%
    23.03.2020, Monday 13
    +116,67%
    22.03.2020, Sunday 5
    0,00%
    21.03.2020, Saturday 1
    -50,00%
    20.03.2020, Friday 7
    0,00%
    19.03.2020, Thursday 10
    -16,67%
    18.03.2020, Wednesday 7
    +40,00%
    17.03.2020, Tuesday 14
    -17,65%
    16.03.2020, Monday 6
    -14,29%
    15.03.2020, Sunday 5
    -16,67%
    14.03.2020, Saturday 2
    -66,67%
    13.03.2020, Friday 7
    -41,67%
    12.03.2020, Thursday 12
    -14,29%
    11.03.2020, Wednesday 5
    -61,54%
    10.03.2020, Tuesday 17
    +21,43%
    09.03.2020, Monday 7
    -36,36%
    08.03.2020, Sunday 6
    +100,00%
    07.03.2020, Saturday 6
    +200,00%
    06.03.2020, Friday 12
    +20,00%
    05.03.2020, Thursday 14
    +55,56%
    04.03.2020, Wednesday 13
    +85,71%
    03.03.2020, Tuesday 14
    +27,27%
    02.03.2020, Monday 11
    -26,67%
    01.03.2020, Sunday 3
    -72,73%
    29.02.2020, Saturday 2
    -66,67%
    28.02.2020, Friday 10
    +11,11%
    27.02.2020, Thursday 9
    -18,18%
    26.02.2020, Wednesday 7
    -56,25%
    25.02.2020, Tuesday 11
    +22,22%
    24.02.2020, Monday 15
    +66,67%
    23.02.2020, Sunday 11
    +450,00%
    22.02.2020, Saturday 6
    +50,00%
    21.02.2020, Friday 9
    -10,00%
    20.02.2020, Thursday 11
    -8,33%
    19.02.2020, Wednesday 16
    +6,67%
    18.02.2020, Tuesday 9
    +28,57%
    17.02.2020, Monday 9
    -40,00%
    16.02.2020, Sunday 2
    0,00%
    15.02.2020, Saturday 4
    0,00%
    14.02.2020, Friday 10
    -16,67%
    13.02.2020, Thursday 12
    +50,00%
    12.02.2020, Wednesday 15
    +15,38%
    11.02.2020, Tuesday 7
    -50,00%
    10.02.2020, Monday 15
    +50,00%
    09.02.2020, Sunday 2
    -50,00%
    08.02.2020, Saturday 4
    +300,00%
    07.02.2020, Friday 12
    +33,33%
    06.02.2020, Thursday 8
    -38,46%
    05.02.2020, Wednesday 13
    +85,71%
    04.02.2020, Tuesday 14
    +55,56%
    03.02.2020, Monday 10
    -44,44%
    02.02.2020, Sunday 4
    +300,00%
    01.02.2020, Saturday 1
    -80,00%

    Statistici calculate la interval de 10 minute (până la 2020-06-02 09:00:00)

    Acest site foloseste Cookie-uri.
    Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.