Trafic pe site

Studii demografice

    • Rezultate 

    • Inscriere 

Acest site beneficiaza de un numar limitat de statistici.
Pentru acces la statisticile complete care includ vizitatori in timp real, locatie vizitatori sau referreri, faceti upgrade la abonamentul Standard. Pentru a vedea cum arata toate statisticile oferite de trafic.ro, intrai in acest cont demo

Vizite pe www.hotnews.ro

Compara cu:
    Dată Vizite
    20.11.2019, Wednesday 16
    -96,80%
    19.11.2019, Tuesday 758
    +36,58%
    18.11.2019, Monday 432
    -33,54%
    17.11.2019, Sunday 238
    -37,86%
    16.11.2019, Saturday 228
    -14,61%
    15.11.2019, Friday 621
    +29,38%
    14.11.2019, Thursday 1.083
    +17,33%
    13.11.2019, Wednesday 500
    -77,37%
    12.11.2019, Tuesday 555
    -37,92%
    11.11.2019, Monday 650
    +58,54%
    10.11.2019, Sunday 383
    +51,38%
    09.11.2019, Saturday 267
    +15,58%
    08.11.2019, Friday 480
    +1,27%
    07.11.2019, Thursday 923
    +6,71%
    06.11.2019, Wednesday 2.209
    +101,37%
    05.11.2019, Tuesday 894
    +99,55%
    04.11.2019, Monday 410
    -21,31%
    03.11.2019, Sunday 253
    +2,85%
    02.11.2019, Saturday 231
    +9,48%
    01.11.2019, Friday 474
    +30,94%
    31.10.2019, Thursday 865
    +58,14%
    30.10.2019, Wednesday 1.097
    +65,21%
    Descarca csv

    Statistici calculate la interval de 10 minute (până la 2019-11-20 02:19:59)

    Acest site foloseste Cookie-uri.
    Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.