Acum: 4

Astazi: 17

Trafic pe site

Afisari pe www.dataspot.ro

Compara cu:
    Dată Afișări
    28.02.2020, Friday 108
    -87,82%
    27.02.2020, Thursday 1.148
    -3,93%
    26.02.2020, Wednesday 1.246
    +19,23%
    25.02.2020, Tuesday 1.203
    -12,76%
    24.02.2020, Monday 875
    -45,35%
    23.02.2020, Sunday 965
    +19,58%
    22.02.2020, Saturday 902
    +55,25%
    21.02.2020, Friday 887
    -41,34%
    20.02.2020, Thursday 1.195
    -27,05%
    19.02.2020, Wednesday 1.045
    -2,43%
    18.02.2020, Tuesday 1.379
    +27,21%
    17.02.2020, Monday 1.601
    -8,62%
    16.02.2020, Sunday 807
    -17,82%
    15.02.2020, Saturday 581
    -24,35%
    14.02.2020, Friday 1.512
    +6,33%
    13.02.2020, Thursday 1.638
    +17,00%
    12.02.2020, Wednesday 1.071
    -23,34%
    11.02.2020, Tuesday 1.084
    -24,14%
    10.02.2020, Monday 1.752
    -9,50%
    09.02.2020, Sunday 982
    +9,72%
    08.02.2020, Saturday 768
    -0,90%
    07.02.2020, Friday 1.422
    +6,20%

    Statistici calculate la interval de 10 minute (până la 2020-02-28 09:00:00)

    Acest site foloseste Cookie-uri.
    Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.