Acum: 1

Astazi: 119

Trafic pe site

Vizitatori pe www.ase.ro

Compara cu:
    Dată Vizitatori unici
    22.02.2020, Saturday 119
    -96,67%
    21.02.2020, Friday 2.445
    -60,79%
    20.02.2020, Thursday 3.174
    -67,35%
    19.02.2020, Wednesday 4.055
    -58,29%
    18.02.2020, Tuesday 5.224
    -56,11%
    17.02.2020, Monday 8.734
    -36,74%
    16.02.2020, Sunday 4.680
    -39,40%
    15.02.2020, Saturday 3.573
    -47,98%
    14.02.2020, Friday 6.236
    -55,98%
    13.02.2020, Thursday 9.722
    -34,53%
    12.02.2020, Wednesday 9.722
    -35,75%
    11.02.2020, Tuesday 11.903
    -26,86%
    10.02.2020, Monday 13.807
    -25,72%
    09.02.2020, Sunday 7.723
    -7,69%
    08.02.2020, Saturday 6.869
    -16,01%
    07.02.2020, Friday 14.165
    +0,18%
    06.02.2020, Thursday 14.850
    -8,44%
    05.02.2020, Wednesday 15.132
    -2,73%
    04.02.2020, Tuesday 16.274
    -11,44%
    03.02.2020, Monday 18.589
    -2,14%
    02.02.2020, Sunday 8.366
    +2,61%
    01.02.2020, Saturday 8.178
    +1,98%

    Statistici calculate la interval de 10 minute (până la 2020-02-22 03:00:00)

    Acest site foloseste Cookie-uri.
    Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.