Acum: 18

Astazi: 274

Trafic pe site

Afisari pe www.ase.ro

Compara cu:
    Dată Afișări
    28.02.2020, Friday 364
    -91,65%
    27.02.2020, Thursday 3.683
    -37,93%
    26.02.2020, Wednesday 4.017
    -48,03%
    25.02.2020, Tuesday 4.465
    -56,63%
    24.02.2020, Monday 4.671
    -80,44%
    23.02.2020, Sunday 2.759
    -66,82%
    22.02.2020, Saturday 2.970
    -54,88%
    21.02.2020, Friday 4.360
    -67,21%
    20.02.2020, Thursday 5.934
    -77,52%
    19.02.2020, Wednesday 7.729
    -70,70%
    18.02.2020, Tuesday 10.295
    -70,48%
    17.02.2020, Monday 23.875
    -43,59%
    16.02.2020, Sunday 8.315
    -80,14%
    15.02.2020, Saturday 6.583
    -53,86%
    14.02.2020, Friday 13.296
    -68,71%
    13.02.2020, Thursday 26.393
    -41,93%
    12.02.2020, Wednesday 26.381
    -43,17%
    11.02.2020, Tuesday 34.875
    -31,61%
    10.02.2020, Monday 42.322
    -31,43%
    09.02.2020, Sunday 41.869
    +160,53%
    08.02.2020, Saturday 14.266
    -15,32%
    07.02.2020, Friday 42.494
    +4,16%

    Statistici calculate la interval de 10 minute (până la 2020-02-28 09:00:00)

    Acest site foloseste Cookie-uri.
    Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.