Trafic pe site

Acest site beneficiaza de un numar limitat de statistici.
Pentru acces la statisticile complete care includ vizitatori in timp real, locatie vizitatori sau referreri, faceti upgrade la abonamentul Standard. Pentru a vedea cum arata toate statisticile oferite de trafic.ro, intrai in acest cont demo

Afişări pe nrg-shop.ro

Compara cu:
    Dată Afișări
    10.12.2019, Tuesday 7
    -30,00%
    09.12.2019, Monday 19
    +375,00%
    08.12.2019, Sunday 53
    +1.225,00%
    07.12.2019, Saturday 36
    +1.100,00%
    06.12.2019, Friday 9
    +800,00%
    05.12.2019, Thursday 24
    +200,00%
    04.12.2019, Wednesday 27
    +440,00%
    03.12.2019, Tuesday 10
    -52,38%
    02.12.2019, Monday 4
    %
    01.12.2019, Sunday 4
    -63,64%
    30.11.2019, Saturday 3
    -90,32%
    29.11.2019, Friday 1
    -95,83%
    28.11.2019, Thursday 8
    0,00%
    27.11.2019, Wednesday 5
    -80,00%
    26.11.2019, Tuesday 21
    +50,00%
    25.11.2019, Monday 0
    -100,00%
    24.11.2019, Sunday 11
    -15,38%
    23.11.2019, Saturday 31
    +34,78%
    22.11.2019, Friday 24
    +140,00%
    21.11.2019, Thursday 8
    +33,33%
    20.11.2019, Wednesday 25
    +212,50%
    19.11.2019, Tuesday 14
    -65,85%
    Descarca csv

    Statistici calculate la interval de 10 minute (până la 2019-12-10 18:00:00)

    Acest site foloseste Cookie-uri.
    Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.