Acum: 0

Astazi: 1

Trafic pe site

Vizitatori pe www.luncaprutului.ro

Compara cu:
    Dată Vizitatori unici
    04.04.2020, Saturday 1
    0,00%
    03.04.2020, Friday 2
    -66,67%
    02.04.2020, Thursday 2
    +100,00%
    01.04.2020, Wednesday 2
    -60,00%
    31.03.2020, Tuesday 2
    -71,43%
    30.03.2020, Monday 3
    -50,00%
    29.03.2020, Sunday 2
    -66,67%
    28.03.2020, Saturday 1
    %
    27.03.2020, Friday 6
    +100,00%
    26.03.2020, Thursday 1
    0,00%
    25.03.2020, Wednesday 5
    +150,00%
    24.03.2020, Tuesday 7
    %
    23.03.2020, Monday 6
    +50,00%
    22.03.2020, Sunday 6
    +500,00%
    21.03.2020, Saturday 0
    -100,00%
    20.03.2020, Friday 3
    +50,00%
    19.03.2020, Thursday 1
    %
    18.03.2020, Wednesday 2
    %
    17.03.2020, Tuesday 0
    0,00%
    16.03.2020, Monday 4
    0,00%
    15.03.2020, Sunday 1
    -66,67%
    14.03.2020, Saturday 2
    %

    Statistici calculate la interval de 10 minute (până la 2020-04-04 22:09:59)

    Acest site foloseste Cookie-uri.
    Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.