Trafic pe site

Acest site beneficiaza de un numar limitat de statistici.
Pentru acces la statisticile complete care includ vizitatori in timp real, locatie vizitatori sau referreri, faceti upgrade la abonamentul Standard. Pentru a vedea cum arata toate statisticile oferite de trafic.ro, intrai in acest cont demo

Vizitatori pe www.gustos.ro

Compara cu:
    Dată Vizitatori unici
    15.12.2019, Sunday 59.079
    -25,95%
    14.12.2019, Saturday 53.737
    +6,44%
    13.12.2019, Friday 56.136
    +23,26%
    12.12.2019, Thursday 63.750
    +24,54%
    11.12.2019, Wednesday 67.337
    +6,49%
    10.12.2019, Tuesday 61.318
    +19,27%
    09.12.2019, Monday 58.178
    +34,32%
    08.12.2019, Sunday 79.782
    +113,48%
    07.12.2019, Saturday 50.484
    +11,52%
    06.12.2019, Friday 45.541
    +4,41%
    05.12.2019, Thursday 51.188
    +18,94%
    04.12.2019, Wednesday 63.232
    +39,52%
    03.12.2019, Tuesday 51.411
    +7,86%
    02.12.2019, Monday 43.312
    -4,59%
    01.12.2019, Sunday 37.372
    -19,99%
    30.11.2019, Saturday 45.270
    -17,18%
    29.11.2019, Friday 43.616
    -13,38%
    28.11.2019, Thursday 43.038
    -1,73%
    27.11.2019, Wednesday 45.320
    +1,92%
    26.11.2019, Tuesday 47.665
    +12,95%
    25.11.2019, Monday 45.396
    +3,44%
    24.11.2019, Sunday 46.712
    -7,45%
    Descarca csv

    Statistici calculate la interval de 10 minute (până la 2019-12-15 23:30:00)

    Acest site foloseste Cookie-uri.
    Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.