Acum: 6

Astazi: 147

Timp Real

Trafic pe site

Surse de trafic

    • Toti refererii  

    • Trafic direct  

    • Referinte web  

    • Referinte email  

    • Motoare de cautare  

Coninut

    • Top pagini  

    • Top categorii  

    • Top pagini de intrare  

    • Top pagini de ieșire  

Studii demografice

Afişări pe comati-psg.ro

Compara cu:
    Dată Afișări
    18.11.2019, Monday 577
    -43,15%
    17.11.2019, Sunday 2.573
    +7,43%
    16.11.2019, Saturday 1.281
    +26,33%
    15.11.2019, Friday 1.613
    +52,31%
    14.11.2019, Thursday 1.099
    +40,54%
    13.11.2019, Wednesday 1.548
    +7,80%
    12.11.2019, Tuesday 1.077
    +9,34%
    11.11.2019, Monday 1.015
    -2,12%
    10.11.2019, Sunday 2.395
    -15,85%
    09.11.2019, Saturday 1.014
    -21,09%
    08.11.2019, Friday 1.059
    -11,31%
    07.11.2019, Thursday 782
    -19,38%
    06.11.2019, Wednesday 1.436
    +20,77%
    05.11.2019, Tuesday 985
    -8,12%
    04.11.2019, Monday 1.037
    -2,45%
    03.11.2019, Sunday 2.846
    +13,52%
    02.11.2019, Saturday 1.285
    +10,21%
    01.11.2019, Friday 1.194
    -15,02%
    31.10.2019, Thursday 970
    +9,85%
    30.10.2019, Wednesday 1.189
    +13,45%
    29.10.2019, Tuesday 1.072
    +20,72%
    28.10.2019, Monday 1.063
    -30,93%
    Descarca csv

    Statistici calculate la interval de 10 minute (până la 2019-11-18 13:50:00)

    Acest site foloseste Cookie-uri.
    Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.