Trafic pe site

Studii demografice

    • Rezultate 

    • Inscriere 

Acest site beneficiaza de un numar limitat de statistici.
Pentru acces la statisticile complete care includ vizitatori in timp real, locatie vizitatori sau referreri, faceti upgrade la abonamentul Standard. Pentru a vedea cum arata toate statisticile oferite de trafic.ro, intrai in acest cont demo

Vizitatori pe clinicahmdent.ro

Compara cu:
    Dată Vizitatori unici
    19.11.2019, Tuesday 3
    -72,73%
    18.11.2019, Monday 11
    -42,11%
    17.11.2019, Sunday 3
    -81,25%
    16.11.2019, Saturday 1
    -66,67%
    15.11.2019, Friday 2
    -81,82%
    14.11.2019, Thursday 14
    +55,56%
    13.11.2019, Wednesday 13
    -23,53%
    12.11.2019, Tuesday 11
    -45,00%
    11.11.2019, Monday 19
    +111,11%
    10.11.2019, Sunday 16
    +700,00%
    09.11.2019, Saturday 3
    -40,00%
    08.11.2019, Friday 11
    -8,33%
    07.11.2019, Thursday 9
    -30,77%
    06.11.2019, Wednesday 17
    +41,67%
    05.11.2019, Tuesday 20
    +150,00%
    04.11.2019, Monday 9
    -57,14%
    03.11.2019, Sunday 2
    -71,43%
    02.11.2019, Saturday 5
    +25,00%
    01.11.2019, Friday 12
    -7,69%
    31.10.2019, Thursday 13
    +8,33%
    30.10.2019, Wednesday 12
    +33,33%
    29.10.2019, Tuesday 8
    -20,00%
    Descarca csv

    Statistici calculate la interval de 10 minute (până la 2019-11-19 09:09:59)

    Acest site foloseste Cookie-uri.
    Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.