Trafic pe site

Studii demografice

    • Rezultate 

    • Inscriere 

Acest site beneficiaza de un numar limitat de statistici.
Pentru acces la statisticile complete care includ vizitatori in timp real, locatie vizitatori sau referreri, faceti upgrade la abonamentul Standard. Pentru a vedea cum arata toate statisticile oferite de trafic.ro, intrai in acest cont demo

Vizitatori pe catchy.ro

Compara cu:
    Dată Vizitatori unici
    11.11.2019, Monday 56.354
    +5,27%
    10.11.2019, Sunday 76.097
    +27,73%
    09.11.2019, Saturday 71.288
    +167,55%
    08.11.2019, Friday 17.018
    -57,71%
    07.11.2019, Thursday 14.378
    -81,32%
    06.11.2019, Wednesday 29.360
    -59,78%
    05.11.2019, Tuesday 40.060
    -53,39%
    04.11.2019, Monday 53.535
    -28,40%
    03.11.2019, Sunday 59.575
    -30,95%
    02.11.2019, Saturday 26.645
    -14,22%
    01.11.2019, Friday 40.239
    +25,92%
    31.10.2019, Thursday 76.969
    +106,78%
    30.10.2019, Wednesday 72.997
    +49,86%
    29.10.2019, Tuesday 85.949
    +80,18%
    28.10.2019, Monday 74.770
    +111,05%
    27.10.2019, Sunday 86.281
    +284,19%
    26.10.2019, Saturday 31.061
    +20,93%
    25.10.2019, Friday 31.956
    +21,48%
    24.10.2019, Thursday 37.223
    +10,89%
    23.10.2019, Wednesday 48.711
    +14,90%
    22.10.2019, Tuesday 47.702
    -0,06%
    21.10.2019, Monday 35.427
    -23,09%
    Descarca csv

    Statistici calculate la interval de 10 minute (până la 2019-11-11 23:50:00)

    Acest site foloseste Cookie-uri.
    Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.