Trafic pe site

Studii demografice

    • Rezultate 

    • Inscriere 

Acest site beneficiaza de un numar limitat de statistici.
Pentru acces la statisticile complete care includ vizitatori in timp real, locatie vizitatori sau referreri, faceti upgrade la abonamentul Standard. Pentru a vedea cum arata toate statisticile oferite de trafic.ro, intrai in acest cont demo

Afişări pe www.catchy.ro

Compara cu:
    Dată Afișări
    20.11.2019, Wednesday 73.872
    -13,35%
    19.11.2019, Tuesday 91.224
    +44,65%
    18.11.2019, Monday 77.076
    -14,65%
    17.11.2019, Sunday 92.789
    -27,69%
    16.11.2019, Saturday 75.154
    -35,74%
    15.11.2019, Friday 77.860
    +177,15%
    14.11.2019, Thursday 72.520
    +217,53%
    13.11.2019, Wednesday 85.254
    +76,04%
    12.11.2019, Tuesday 63.065
    -3,19%
    11.11.2019, Monday 90.308
    +0,62%
    10.11.2019, Sunday 128.313
    +22,21%
    09.11.2019, Saturday 116.947
    +175,86%
    08.11.2019, Friday 28.093
    -54,26%
    07.11.2019, Thursday 22.839
    -80,81%
    06.11.2019, Wednesday 48.430
    -55,24%
    05.11.2019, Tuesday 65.142
    -51,52%
    04.11.2019, Monday 89.756
    -24,96%
    03.11.2019, Sunday 104.995
    -24,31%
    02.11.2019, Saturday 42.394
    -20,06%
    01.11.2019, Friday 61.423
    +22,46%
    31.10.2019, Thursday 119.004
    +114,70%
    30.10.2019, Wednesday 108.189
    +39,24%
    Descarca csv

    Statistici calculate la interval de 10 minute (până la 2019-11-20 23:30:00)

    Acest site foloseste Cookie-uri.
    Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.