Acum: 35

Astazi: 2.300

Timp Real

Trafic pe site

Surse de trafic

    • Toti refererii  

    • Trafic direct  

    • Referinte web  

    • Referinte email  

    • Motoare de cautare  

Coninut

    • Top pagini  

    • Top categorii  

    • Top pagini de intrare  

    • Top pagini de ieșire  

New vs. Returning - www.activenews.ro

  • Vizitatori noi
  • Vizitatori reveniti
Data Vizitatori noi Vizitatori reveniti Grafic
Tuesday, 26.05.2020 829 1.582

34% 66%

Monday, 25.05.2020 13.250 21.432

38% 62%

Sunday, 24.05.2020 13.799 21.121

40% 60%

Saturday, 23.05.2020 14.904 23.835

38% 62%

Friday, 22.05.2020 13.769 22.318

38% 62%

Thursday, 21.05.2020 17.016 24.124

41% 59%

Wednesday, 20.05.2020 23.510 32.841

42% 58%

Tuesday, 19.05.2020 25.366 31.533

45% 55%

Monday, 18.05.2020 31.280 35.395

47% 53%

Sunday, 17.05.2020 48.555 50.142

49% 51%

Saturday, 16.05.2020 47.957 53.398

47% 53%

Friday, 15.05.2020 38.136 50.384

43% 57%

Thursday, 14.05.2020 20.619 34.131

38% 62%

Wednesday, 13.05.2020 15.282 25.405

38% 62%

Tuesday, 12.05.2020 20.227 32.800

38% 62%

Monday, 11.05.2020 19.973 27.054

42% 58%

Sunday, 10.05.2020 19.981 26.452

43% 57%

Saturday, 09.05.2020 22.177 30.399

42% 58%

Friday, 08.05.2020 29.766 44.374

40% 60%

Thursday, 07.05.2020 21.206 35.654

37% 63%

Wednesday, 06.05.2020 17.929 29.668

38% 62%

Tuesday, 05.05.2020 19.385 31.480

38% 62%

Statistici calculate la interval de 10 minute (pâna la 2020-05-26 03:20:00)

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.