Acum: 251

Astazi: 8.141

Timp Real

Trafic pe site

Surse de trafic

    • Toti refererii  

    • Trafic direct  

    • Referinte web  

    • Referinte email  

    • Motoare de cautare  

Coninut

    • Top pagini  

    • Top categorii  

    • Top pagini de intrare  

    • Top pagini de ieșire  

New vs. Returning - www.activenews.ro

  • Vizitatori noi
  • Vizitatori reveniti
Dată Vizitatori noi Vizitatori reveniti Grafic
Monday, 09.12.2019 4.363 5.168

46% 54%

Sunday, 08.12.2019 24.547 24.769

50% 50%

Saturday, 07.12.2019 28.288 26.670

51% 49%

Friday, 06.12.2019 40.406 35.440

53% 47%

Thursday, 05.12.2019 41.026 34.993

54% 46%

Wednesday, 04.12.2019 30.737 22.793

57% 43%

Tuesday, 03.12.2019 23.562 25.035

48% 52%

Monday, 02.12.2019 23.426 28.368

45% 55%

Sunday, 01.12.2019 19.414 22.287

47% 53%

Saturday, 30.11.2019 25.013 32.273

44% 56%

Friday, 29.11.2019 19.499 21.535

48% 52%

Thursday, 28.11.2019 19.692 21.589

48% 52%

Wednesday, 27.11.2019 18.527 20.055

48% 52%

Tuesday, 26.11.2019 21.658 22.872

49% 51%

Monday, 25.11.2019 18.559 19.183

49% 51%

Sunday, 24.11.2019 30.144 26.024

54% 46%

Saturday, 23.11.2019 26.275 27.231

49% 51%

Friday, 22.11.2019 21.839 23.154

49% 51%

Thursday, 21.11.2019 27.362 26.448

51% 49%

Wednesday, 20.11.2019 23.085 23.775

49% 51%

Tuesday, 19.11.2019 26.899 25.503

51% 49%

Monday, 18.11.2019 42.996 42.029

51% 49%

Descarca csv

Statistici calculate la interval de 10 minute (pâna la 2019-12-09 09:40:00)

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.